جدیدترین ماوس بی سیم ریزر معرفی شد؛ بدون نیاز به باتری با پد هایپرفلاکس

جدیدترین ماوس بی سیم ریزر در خلال نمایشگاه CES 2018 معرفی شد. این ماوس به دلیل دارا بودن فناوری هایپرفلاکس می تواند بدون نیاز به باتری و کابل، توسط پد، شارژ شود.

پدهای شارژ کننده ماوس، دستگاه‌های جدیدی نیستند همچنین شرکت لاجیتک سال ۲۰۱۷ میلادی از فناوری پاورپلی رونمایی کرد که اجازه می‌دهد ماوس های بی سیم بدون نیاز به سیم شارژ شوند. امروز در نمایشگاه CES 2018 شرکت ریزر از فناوری جدید مشابهی به نام هایپرفلاکس و ماوس بی‌سیم، رونمایی کرد.

پد هایپرفلاکس فایرفلای و ماوس مامبا با قیمت ۲۵۰ دلاری خود چندان ارزان‌قیمت به نظر نمی‌رسند، اما این فناوری جدید قیمتی معادل پاورپلی لاجیتک دارد. ماوس بی سیم ریزر سنسور اپتیکی ۱۶۰۰۰DPI و سرعت ۴۵۰ اینچ بر ثانیه با شتاب ۵۰G دارد و همچنین پد فایرفلای از قدرت پیکسلی ۱۶٫۸ میلیون رنگ بهره می‌برد. ماوس مامبا بر خلاف فناوری لاجیتک، بدون نیاز به باتری نیز می‌تواند کار کند و توسط پد ماوس شارژ شود.

به طور خلاصه این ماوس مخصوص گیمر ها ساخته شده و می‌توان به راحتی بدون نگرانی از تخلیه باتری و اتمام شارژ تا ساعت‌ها با آن کار کرد. فناوری هایپرفلاکس ریزر در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ به بازار جهانی عرضه خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.