تصاویر واقعی شارژر بی سیم گلکسی S9 سامسونگ منتشر شد

عکس‌های شارژر بی سیم گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس سامسونگ در فضای مجازی منتشر شد. به نظر می‌رسد همانند قاب‌های محافظ، شارژر بدون سیم گلکسی اس ۹ (Galaxy S9) و گلکسی اس ۹ پلاس (+Galaxy S9) نیز زودتر از رونمایی آن‌ها عرضه خواهد شد.

سامسونگ جزو شرکت‌هایی است که از سال‌ها قبل تکنولوژی شارژ بدون سیم را در محصولات خود به کار برده است. حتی در گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج نیز شاهد پشتیبانی از این فناوری بودیم. این رویه در پرچمداران سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ این شرکت نیز تکرار شد. بدون شک وقتی که همه گوشی‌سازان رفته رفته در حال تلاش برای استفاده از این فناوری در پرچمداران خود هستند، پرفروش‌ترین گوشی‌ساز دنیا رو به عقب حرکت نکرده و تکنولوژی شارژ بی‌ سیم را در سامسونگ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس نیز به کار خواهد برد.

بعد از این که چندی پیش اطلاعات مربوط به شارژر بیسیم گلکسی اس ۹ سامسونگ لو رفت، اکنون شاهد انتشار تصاویری از آن در دنیای واقعی هستیم. طراحی شارژر بی سیم گلکسی S9 از نظر کلی تغییری نداشته است، اما در مقایسه با قبل کمی باریکتر ساخته شده تا بلکه جذابیت بیشتری داشته باشد.

این تصاویر در حال منتشر شده‌اند که پیش از این عکس‌های واقعی بسیاری از قاب‌های محافظ رسمی پرچمداران سال ۲۰۱۸ سامسونگ را نیز مشاهده کرده بودیم. به نظر می‌رسد تا پیش از رونمایی رسمی دو گوشی، برخی از لوازم جانبی آن‌ها روانه بازار خواهند شد و شارژر بی سیم گلکسی S9 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.